Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza produkcja

EPSON DLA EDUKACJI

Epson dla edukacji
Wszystkie placówki edukacyjne mają takie same wymagania: oczekują niedrogich i łatwych w użyciu technologii, które zwiększą efektywność nauki.
INTELIGENTNA
TECHNOLOGIA
UMOŻLIWIA
CIEKAWSZE
PROWADZENIE
ZAJĘĆ.
Hiromi Taba, Prezes Epson Europe

Co wyróżnia projektory multimedialne EPSON?

Technologia 3LCD, dzięki której projektor wyświetla światło białe i kolorowe w równym natężeniu
a w wyniku tego uzyskujemy żywe, wyraźne kolory (3x jaśniejsze niż w projektorach DLP tej klasy)
Zaletą  technologii 3LCD jest brak efektu tęczy (migotania), będącego przyczyną zmęczenia oka i obniżonego komfortu odbioru obrazu.

Bardzo wysoki kontrast
(w modelu EB-520) 16 000:1, dzięki któremu wyświetlane treści są bardzo wyraźne a kontury ostre.

Niskie koszty eksploatacji: lampy mają żywotność 5000h w trybie standardowym, 10 000h w trybie ekonomicznym. Co więcej nowa lampa kosztuje ok. 300 zł brutto!

Szereg złącz (HDMI, VGA, USB, LAN, opcjonalnie Wi-Fi)-to pozwala na podłączenie do projektora wielu urządzeń przewodowo lub bezprzewodowo: tablet, laptop, smartfon, wizualizer, kamera, aparat itp.

Wbudowane głośniki 16W gwarantują doskonałą jakość dźwięku podczas prezentacji.Drukarki EPSON - same korzyści!

Drukarka ITS L365


Drukarka ITS L365 W zestawie tusze na dwa lata!

 • Wyjątkowo niski koszt drukowania: wydruk strony mono poniżej 1 grosza, strony w kolorze poniżej dwóch groszy;
 • Pożegnaj kartridże!
  W zestawie zapas tuszów (cztery butelki z kolorowym tuszem (cyjan, żółty, purpurowy, czarny) oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem ) na dwa lata: 12 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w trybie kolorowym
 • Gwarancja – (promocja do 31.12. 2016)  - 3 lata po zarejestrowaniu na stronie www.epson.pl/gwarancjanadrukarki
 • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy - łączność Wi-Fi z funkcją Epson Connect4 pozwala na łatwe drukowanie ze smartfona i tabletu
 • Technologia Micro Piezo oraz szybkość drukowania według normy ISO równa 9,2 str./min2 zapewniają szybkie wydruki w niezmiennie wysokiej jakości.


Drukarka WORKFORCE PRO WF-5690DWF


Drukarka WORKFORCE PRO WF-5690DWF Zaoszczędź do 50% kosztów druku i zmniejsz do 80% zużycie energii dzięki tej biznesowej drukarce atramentowej typu "4 w 1".

 • Koszty drukowania w przeliczeniu na stronę są nawet o 50% niższe w porównaniu do konkurencyjnych kolorowych drukarek laserowych1, a to za sprawą wkładów atramentowych o dużej pojemności i wydajności do 4000 stron2. Wymienia się w niej także mniej części niż w drukarce laserowej.
 • WF-5690DWF zużywa do 80% mniej energii niż konkurencyjne kolorowe drukarki laserowe1, co w dużej mierze jest efektem zastosowania technologii nie generującej ciepła.
 • Szybsza niż drukarki laserowe przy typowych zadaniach drukowania1 — jej prędkość sięga 34 str./min w druku monochromatycznym i 30 str./min w kolorowym lub 20 str./min w druku ISO (mono/kolor).
 • Technologia PrecisionCore zapewnia najlepszą jakość wydruków, z której słynie firma Epson, oraz dużą szybkość drukowania, niezbędną w biurze, handlu i przemyśle.
 • Dzięki zastosowaniu atramentu DURABrite Ultra wydruki szybko schną!


Mentor Partnerem EPSON

Produkty Epson to rozsądna oferta dla edukacji.
Firma wspiera swoje produkty oferując atrakcyjne ceny oraz przedłużoną gwarancję, co zostało docenione przez użytkowników. Projektory Epson, niezawodne i nowoczesne, cieszą się uznaniem wśród klientów.

Firma Mentor również docenia starania firmy Epson i bazując na jej produktach stworzyła atrakcyjną, kompleksową ofertę dla edukacji. Projektory Epson są idealnym dopełnieniem rozwiązań interaktywnych myBoard. Doskonale wpisują się w też filozofię naszej firmy - "gwarantować bezpieczeństwo". Epson jest odpowiedzialnym i godnym partnerem.

Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów