Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Aktualności i promocje

O nas w mediach

Świat Biznesu [czerwiec 2015]
Mentor Systemy Audiowizualne projektuje, produkuje i instaluje wyposażenie sal posiedzeń zarządzów i rad nadzorczych firm, organów samorządowych oraz senatów uczelni.
CRN [czerwiec 2015]
Systematycznie powiększa się portfolio sprzętu edukacyjnego myBoard. Równolegle producent poszukuje partnerów chętnych do zaangażowania się w ten segment rynku.
PC World [czerwiec 2015]
System DEPUTY firmy Mentor to nowoczesny, mikroprocesorowy system nagłośnienia i rejestracji obrad z opcją głosowania. Produkt polski, zaprojektowany wspierać zarządzanie i przebieg sesji oraz wolnych zgromadzeń.
Głos Nauczycielski [kwiecień 2015]
W drugiej połowie marca w Zespole Szkół nr 6 w Jastrzębiu-Zdroju ruszyła pracownia językowa firmy Mentor Systemy Audiowizualne. To nagroda dla placówki, w której pracuje Barbara Halska, Nauczyciel Roku 2014.
Głos Nauczycielski [kwiecień 2014]
Znakiem firmowym THM-u i magnesem przyciągającym do tej szkoły są praktyki zagraniczne. Wyjazdy uzmysłowiły uczniom, jak ważna jest znajomość języków obcych. W nauce pomagają im dwie pracownie Mentora.
CRN [kwiecień 2013]
Portal Crn.pl opublikował raport na temat sprzedaży urządzeń interaktywnych w roku 2012. Próbowano oszacować w nim wartość rynku i wskazać drogi na dalszy rozwój branży. W materiale zamieszczono wypowiedź właściciela firmy Mentor Pani Beaty Borysiewicz.
PC World [kwiecień 2012]
PC WORLD w dodatku specjalnym NOWOCZESNA SZKOŁA zamieścił obszerny fotoreportaż: Pracownia językowa w detalach. Wywiadu udzieliła współwłaściciel firmy Mentor - Pani Beata Borysiewicz. Dodatkowo zaprezentowano przegląd tablic interaktywnych IQ Board, gdzie głosu udzielił Zdzisław Sabat - współwłaściciel firmy.
Głos Nauczycielski [październik 2011]
Mentor - Sponsorem Głównym Konkursu Nauczyciel Roku 2011 - artykuł w gazecie Głos Nauczycielski opisujący jubileuszową - już dziesiątą - galę Konkursu Nauczyciel Roku, która odbyła się w Sali Wielkiej Asamblowej Zamku Królewskiego w Warszawie oraz drugi artykuł, który ukazał sie na łamach gazety: Systemy audiowizualne dla szkół i nie tylko.
PC World [wrzesień 2011]
PC WORLD w dodatku specjalnym NOWOCZESNA SZKOŁA zamieścił wypowiedź Zdzisława Sabata - właściciela firmy Mentor, na temat: "Dlaczego warto wybrać tablicę interaktywną?". Dodatkowo umieszczono tabelę z porównaniem tablic interaktywnych IQ Board. W dodatku ukazał się również wywiad z właścicielem firmy Mentor, dotyczący laboratoriów językowych.
Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów