Monitory interaktywne myBoard
Maksimum możliwości

 

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

najnowszy Android w wersji 8

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

4K UHD 3840x2160 i odświeżanie 60 Hz

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

Smart Frame – inteligentna ramka monitora

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

powierzchnia ze szkła hartowanego 4 mm z matową powłoką antyrefleksyjną

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

ScreenShare - udostępnianie ekranu z obustronną interakcją

 

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

nauka programowania dzięki zintegrowanej aplikacji PixBlocks

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

system audio 2x20W

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

aż 32 punkty dotyku

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

interaktywne oprogramowanie eMarker

Tablice myBOard - Najważniejsze cechy

wysoka żywotność panelu

Oprogramowanie

Oprogramowanie interaktywne eMarker Oprogramowanie interaktywne eMarker

  • Multi Touch - obsługa wielu punktów dotyku,
  • Pasek narzędzi - czytelny, z rozwijanym podmenu, konfigurowalny według preferencji użytkownika,
  • Pływający pasek narzędzi - podręczny pasek do pracy w trybie pełnoekranowym i transparentnym;
  • Podziel ekran - dzięki tej funkcji, będziesz mieć możliwość malowania rożnym kolorem nawet na trzech niezależnych polach w tym samym czasie. Wspólne malowanie z przyjaciółmi nigdy nie było jeszcze tak łatwe!

 

Pobierz najnowszą wersję i przetestuj

 

 

Oprogramowanie interaktywne eMarker

Aplikacja Informer Aplikacja Informer

Aplikacja Informer to darmowe narzędzie, które zmienia monitor dotykowy w infokiosk, pozwalający na intuicyjne wyszukiwanie oraz porządkowanie potrzebnych informacji. Wersja podstawowa programu zapewnia dostęp do danych przez hiperłącze lub do pliku, może być również edytowana przez użytkownika. Płatna wersja rozszerzona może być zaprojektowana ściśle według życzeń i wskazań klienta.

 

Wygląd infokiosku na przykładzie kilku screenów.

 

Aplikacja Informer

Aplikacja Informer Aplikacja PixBlocks

Aplikacja PixBlocks umożliwia edukację programistyczną osobie w każdym wieku. To najprostsze narzędzie do nauki programowania blokowego oraz tekstowego Python. Aplikacja została stworzona przez specjalistów z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Użytkownicy uczą się, przesuwając po ekranie kolorowe bloki instrukcji - to mechanika pozwalająca na tworzenie zaawansowanych programów, a jednocześnie intuicyjna i zrozumiała dla najmłodszych. Nauka oparta jest o ciekawe przykłady wykorzystania kodu - takie jak gry i edytory obrazu.

Aplikacja chętnie jest używana podczas zajęć w szkołach podstawowych, liceach, na niektórych uczelniach, a także do nauki samodzielnej. Narzędzie posiada standardy zgodne z wytycznymi MEN oraz uaktualnioną podstawę programową.

PixBlocks to przyswajanie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności praktycznych poprzez zabawę – platforma wspiera kreatywność poprzez możliwość np. tworzenia autorskich gier. Narzędzie dostosowane jest do każdego poziomu zaawansowania informatycznego.

 

Wygląd interfejsu na przykładzie kilku screenów.

 

Aplikacja PixBlocks
Komputer OPS

Komputer OPS

Wysokiej jakości komputer OPS z procesorem Intel® Core™ siódmej generacji i dyskiem SSD z układem graficznym Intel HD 630 z obrazem 4K 60 Hz. Kompatybilny z monitorami myBoard, stanowi rozwiązanie „all in one” – bez kabli, bez konieczności podłączania dodatkowego, zewnętrznego komputera. Dzięki temu urządzenie interaktywne zyskuje nową funkcjonalność, co więcej – użytkownik może pracować jednocześnie z komputerem OPS, ale też innym urządzeniem, np. laptopem. W naszej ofercie posiadamy: OPS z procesorem Intel® Core i3-7100, OPS z procesorem Intel® Core i5-7400 oraz OPS z procesorem Intel® Core i7-7700.

 

Kliknij i sprawdź >>

 

Komputer OPS i3, i5, i7
Galeria
Akcesoria, uchwyty i statywy

Komputer OPS z procesorem Intel 7 gen.

Dostępny też w wersji z dyskiem SSD

Komputer OPS i3, i5, i7

Zintegrowana półka z klawiaturą

Komfort pracy dzięki klawiaturze Logitech z touchpad'em

Półka z klawiaturą z wbudowanym touchpad'em

Inteligentny pisak myBoard i-Pen

Pisak z funkcjami interaktywnymi oraz prezentacyjnymi

Kamera FullHD

Możliwość połączeń videokonferencyjnych

Kamera FullHD

Statywy

Solidnie wykonane mobilne podstawy, manualne i elekrtyczne

Uchwyty

Uchwyty manualne i elektryczne do wielu zastosowań

Odkryj swoją kreatywność z myBoard!

Zainspiruj się z myBoard!

Mentorowe Inspiracje

Mentorowe Inspiracje to nasz projekt, w którym dzielimy się z Wami wiedzą na różne sposoby - od warsztatów, przez szkolenia, po webinaria i inne działania. Pokazujemy Wam, że interakcja w szkole to coś więcej niż monitor czy tablica. Chodźcie po więcej!

Kliknij i sprawdź >>

Mentorowe inspiracje

E-kurs "z TIK na TAK!"

5 profesjonalnych lekcji wideo, nieograniczony dostęp do materiałów oraz imienny certyfikat – to właśnie E-KURS „z TIK na TAK”, który otrzymujesz przy zakupie sprzętu myBoard. Oglądaj i zdawaj kiedy chcesz! To jak? Wiedzieliśmy, że będziesz na TAK!

Kliknij i sprawdź >>

E-kurs z TIK na TAK!

Darmowe aplikacje

Przetestuj 10 kreatywnych, darmowych aplikacji do monitorów interaktywnych, które uatrakcyjnią każdą lekcję. Zapoznaj się z opisami i wybierz dla siebie coś ekstra!

Kliknij i sprawdź >>

Darmowe aplikacje

Scenariusze

Gotowe scenariusze lekcji dla użytkowników tablic i monitorów marki myBoard. Materiały zostały przygotowane przez nauczycieli i opracowane w ramach projektu konkursowego Mentorowych Inspiracji. Zapraszamy po moc inspiracji!

Kliknij i sprawdź >>

Scenariusze

Grupa Aktywna Tablica na FB

Aktywna grupa dzieląca się doświadczeniami i materiałami z realizacji TIK. W grupie uzyskasz wsparcie przy składaniu wniosków, a także otrzymasz zaproszenia na certyfikowane webinaria z nowych technologii. Aktywna Tablica to też miejsce, w którym nawiążesz kontakty i stworzysz międzyszkolną sieć współpracy. Dołącz już teraz!

Kliknij i sprawdź >>

Grupa Aktywna Tablica na FB

Webinaria

Lubisz poniedziałki? Z nami polubisz na pewno, bo co tydzień nasi E-KSPERCI odkrywają przed uczestnikami webinarów tajniki TIK, testują aplikacje, prezentują nowinki i wiele więcej! Po każdym spotkaniu powędruje do Ciebie imienny certyfikat. Zaplanuj z nami początek tygodnia!

Kliknij i sprawdź >>

Webinaria z e-kspertami
Doskonałe opinie
Opinie - Monitory interaktywne

Uczniowie wchodzą do klasy. Niby nic, ale dlaczego patrzą przed siebie, wyjmując książki? Odpowiedź jest prosta - sprawdzają, czy monitor jest włączony. Potem zawsze ktoś pyta: A czy dzisiaj coś będziemy robić na monitorze? To nic, że prawie zawsze coś robimy. Prawie, to za mało :-) Monitor przykuwa uwagę, budzi, dodaje energii do działania i rozbudza aktywność. Monitor ułatwia mi pracę każdego dnia. Brak karty pracy, karty obrazkowej - nie szkodzi, mam wszystko w chmurze gotowe do wyświetlenia. Chodzimy na wycieczki do wirtualnych muzeów, zwiedzamy inne, nawet najdalsze zakątki naszej planety. Kiedy wciskam magiczny przycisk i uruchamiam internet, to mam wrażenie, że otwieram okno na świat. Niesamowite, prawda? Za to właśnie bardzo lubię myBoard.

 

Monika Kapuśniak
nauczycielka języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 118 im. płk. pil. B. Orlińskiego we Wrocławiu

Opinie - Tablice interaktywne

Monitor w klasie to wspaniała sprawa. Otwarty system Android to dostęp do ulubionych aplikacji, a dzięki wirtualnej tablicy Explain Everything ręce zawsze są czyste. To myBoard sprawia, że młodsi uczniowie pędzą do tablicy, a na lekcjach jest zawsze las rąk. Starsi również cenią interaktywne materiały stymulujące, natomiast wszyscy szalejemy, rywalizując w quizach. Dobry monitor w połączeniu z nauczycielem to gwarancja atrakcyjnych zajęć, na których każdy znajdzie coś dla siebie. A gdy dodasz niezawodność i prostotę obsługi to jesteś w domu. I jak tu nie kochać monitorów myBoard!

 

Sylwester Zasoński
Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Skarżysku-Kamiennej

Opinie - Monitory interaktywne

Monitor dotykowy myBoard to sprzęt wysokiej jakości, który wykorzystujemy na konferencjach i spotkaniach z kadrą pedagogiczną. Używamy go do prezentacji programów multimedialnych Matematyka bez reszty i Metoda Projektu. Jest prosty w obsłudze, może pracować w bardzo nasłonecznionym pomieszczeniu, klienci są zachwyceni jakością obrazu, kolory są żywe i nasycone, wyróżnia się wysokim kontrastem. Działa w trybie rzeczywistym dotyk - reakcja. Praca na nim jest bardzo łatwa i przyjemna. Monitor posiada też matową powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciu światła.

Wszystkim bardzo polecam pracę z tym monitorem.

 

Ewa Witkowska
Eduexpert

Opinie - Monitory interaktywne

Multimedia to przyszłość szkoły.

Korzystając z monitora myBoard mogę prowadzić lekcje całkowicie inaczej. Zaskoczenie uczniów przekłada się na ich zainteresowanie a tego potrzebujemy, by wiedza i umiejętności łatwo wypełniły ich uczniowskie, często rozkojarzone głowy.

Jakie korzyści? W prosty sposób można odtworzyć tradycyjne prezentacje, pliki, filmy, a wszystko za pomocą ruchu ręki, gestów i dotyku. Pomocnym rozwiązaniem jest możliwość korzystania ze stron internetowych, z równoczesnym wprowadzeniem własnych treści, zakreślania „palcem” np. wzoru, definicji itp. Zadania można zróżnicować kolorystycznie, a to jest szczególnie przydatne w pracy z uczniami o szczególnych potrzebach edukacyjnych.

Warto zaznaczyć, że monitor idealnie współgra z programami, których używamy na lekcjach. Można pracować z nimi interaktywnie, intuicyjnie i szybko, a to jest bardzo ważne, ponieważ czas nie jest sprzymierzeńcem nauczyciela.

Uczniowie angażują się chętnie, bo pracują w sposób atrakcyjny, nowoczesny, w świecie, jaki jest im bliski i z jakim się identyfikują.

Media są dla uczniów źródłem informacji, to z nich czerpią inspirację i nowe pomysły na samodzielne zdobywanie wiedzy. Nowoczesne środki dydaktyczne są nieodłączną częścią szkoły XXI wieku. Nauczyciel musi podążać za uczniami, powinien w kreatywny sposób przekazywać wiedzę, a nowoczesne urządzenia multimedialne są doskonałą pomocą w tej szkolnej drodze ku wiedzy i dorosłości.

 

Marek Mnich
nauczyciel matematyki w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Paniówkach

Opinie - Monitory interaktywne

Pokonaliśmy problemy z siecią i możemy w pełni cieszyć się monitorem interaktywnym od firmy MENTOR. Służy nam do nauki i zabawy. Z monitorem żadna lekcja nie jest nudna! Dziękujemy!!!

 

Magdalena Kozieł
Szkoła Podstawowa w Przecławiu

Realizacje
Blog