Pakiet korzyści GOLD

Montuj z Mentorem! Dlaczego warto zlecić montaż naszej firmie?

Zapewniamy usługi instalacyjne z
Pakietem Korzyści GOLD *

Gold to gwarancja profesjonalnych usług, pakiet korzyści oraz ochrona przed ryzykiem i konsekwencjami nieodpowiedniej instalacji.

Pakiet Korzyści GOLD

Potrójna gwarancja: na sprzęt, instalację i okablowanie

Potrójna gwarancja: na sprzęt, instalację i okablowanie
Zapewniamy Państwu gwarancje nie tylko na przekazane urządzenia, ale też na osprzęt i okablowanie, które zostało przez nas dostarczone i zainstalowane oraz na usługę montażu.

Gwarancyjnie skorygujemy nieprawidłowości w instalacjach wykryte w trakcie okresu gwarancyjnego. Gdy sprzęt ulegnie uszkodzeniu na skutek niepomyślnego montażu lub użytych elementów, gwarantujemy jego naprawę lub wymianę, ponowną instalację oraz przegląd całości systemu. Zabezpieczamy Państwa przed konsekwencjami błędów montażowych. Posiadamy ubezpieczenie OC na wypadek pokrycia następstw szkód rzeczowych, osobowych i finansowych.

Instalacja zgodnie z Procedurami Bezpiecznego Montażu

Instalacja zgodnie z Procedurami Bezpiecznego Montażu
Dla zachowania standardów jakości i jednorodności naszych usług, opracowaliśmy zasady bezpiecznej instalacji urządzeń, uwzględniające przepisy BHP, p-poż i ergonomii pracy. Procedury do wglądu u instalatorów.

Wdrożenie systemu i instruktaż z obsługi sprzętu

Wdrożenie systemu i instruktaż z obsługi sprzętu
Każda instalacja kończy się uruchomieniem systemu, wdrożeniem do eksploatacji i instruktażem z obsługi i funkcjonalności urządzeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy także dodatkowe, zaawansowane szkolenia z eksploatacji i zastosowania sprzętu, prowadzone przez wykwalifikowanego trenera. Szczegóły u Doradcy Handlowego.

Film szkoleniowy na CD

Film szkoleniowy na CD
Jesteśmy świadomi, że podczas pierwszego instruktażu nie będziecie Państwo w stanie przyswoić wszystkich funkcji systemu. Dlatego przygotowaliśmy dla Was płytę CD ze szkoleniem z obsługi wdrażanego sprzętu. W każdym momencie możecie Państwo wrócić do omawianych treści i obejrzeć je dowolną ilość razy.

Wsparcie techniczne - telefoniczne i on-line

Wsparcie techniczne - telefoniczne i on-line
Nasi klienci mogą korzystać z wiedzy Doradcy Technicznego telefonicznie, w każdym dniu roboczym od 8 do 16 pod numerem tel. 91/ 488 51 51 lub 600 348 209, jak również mailowo: serwis@mentorpolska.pl. Pomocnym rozwiązaniem jest też możliwość zdalnej diagnozy błędów systemu i korekty ustawień parametrów, poprzez system TeamViewer (dotyczy systemów obsługiwanych przez komputer PC).

Elektroniczny system obsługi zgłoszeń serwisowych

Elektroniczny system obsługi zgłoszeń serwisowych
Dla Państwa wygody i sprawnej komunikacji wdrożyliśmy elektroniczny system do obsługi działań serwisowych. Zgłoszenie serwisowe należy wprowadzić na stronie: tutaj >>. Na podany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania zgłoszenia i indywidualny numer RMA, na który należy się powoływać w dalszej korespondencji.

Naprawa w miejscu instalacji

Naprawa w miejscu instalacji
Naprawa sprzętu montowanego stacjonarnie lub gabarytowego (tablice interaktywne, monitory, pracownie językowe) odbywa się w siedzibie klienta.

Serwis od drzwi do drzwi

Serwis od drzwi do drzwi
W przypadku zdiagnozowania usterki wymagającej naprawy w serwisie, sprzęt jest przewożony do siedziby serwisu i z powrotem do użytkownika. Wszystkie koszty pokrywa firma Mentor.

Dbamy o środowisko

Dbamy o środowisko
Otrzymaliśmy certyfikat ISO 14001 i działamy zgodnie z Systemem Zarządzania Środowiskiem. Dlatego na życzenie klienta odbieramy zużyty sprzęt i przekazujemy do utylizacji. Dbając o minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko oferujemy także odbiór opakowań i odpadów poinstalacyjnych.

Zaufaj profesjonalistom

Zaufaj profesjonalistom
Od 20 lat projektujemy i produkujemy pracownie językowe Mentor. Wdrażamy i rozwijamy rozwiązania interaktywne pod marką myBoard. Dostarczamy niezapomnianych wrażeń na podłodze interaktywnej Smartfloor. Kreujemy trendy w nowych technologiach i pomagamy wdrażać multimedia w szkołach, biurach, obiektach. Jesteśmy liderem w sprzedaży projektorów multimedialnych Epson i Canon do edukacji. Dbając o jakość produktów, wysoki standard obsługi oraz o czyste środowisko pracujemy zgodnie ze standardami ISO 9001 i 14001. Świadczymy usługi serwisowe i pogwarancyjne w całym kraju w siedzibie klienta. Nasze doświadczenie pomaga nam zdobyć Państwa zaufanie.

* Dotyczy marek Mentor i myBoard

Blog