Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Oferta dla...

POZYSKAJ DOFINANSOWANIE

Pozyskaj środki na innowacje!

Współpracujemy z Fundacją Art Projekt oraz firmą Support Team, które pomagają szkołom i gminom w całej Polsce kompleksowo tworzyć i realizować projekty edukacyjne współfinansowane z Funduszy Europejskich.

Pozyskaj środki na innowacje


Support Team oferuje bezpłatne wsparcie dla szkoły czy gminy.

Rekomendujemy Support Team gdyż wyróżniają się indywidualnym podejściem do każdej szkoły. Dzięki szczegółowej diagnozie każda placówka ma możliwość realizacji projektu dostosowanego do swoich potrzeb.

Misją Support Team jest wspieranie nauczycieli w tworzeniu innowacyjnych szkół w oparciu o nowoczesne wyposażenie TIK, dostosowane pomoce dydaktyczne do pracy aktywnymi metodami nauczania, rozwijanie kompetencji.

Obecnie każde województwo daje możliwość pozyskania środków finansowych na realizacje projektów edukacyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. W zakresie ogłoszonych konkursów można uzyskać dofinansowanie na:

  • pozyskanie sprzętów multimedialnych i pomocy dydaktycznych ( komputery, tablice interaktywne, wizualizery, tablety i inne),
  • wyposażenie pracowni przedmiotowych,
  • warsztatów edukacyjnych dla uczniów,
  • warsztatów dla nauczycieli.


Pobierz folder
Pobierz folder


Polecamy i zapraszamy do kontaktu z panią Moniką Piekacz

email:
tel.: 518-772-501

Zespół Support Team
ul. Jagodowa 3
55-010 Smardzów

Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów