Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza produkcja

PROGRAMY SIECIOWE

Programy sieciowe

+ multimedialne środowisko oferujące możliwości nauczania we wszystkich dziedzinach
+ zarządzanie stanowiskami studenckimi
+ tworzenie i przeprowadzanie sprawdzianów / zadań testowych
Cyfrowe laboratorium językowe, salę egzaminacyjną, laboratorium multimedialne - to wszystko stworzysz w swojej klasie komputerowej dzięki oprogramowaniu sieciowemu. Ten dział jest w całości poświęcony programom przeznaczonym do instalacji w szkolnych salach informatycznych. Prezentujemy programy producentów zagranicznych a także naszą aplikację- Scholar. Bogate opisy funkcjonalności, zrzuty ekranowe a przedewszystkim porównania możliwości to doskonała okazja do zapoznania się z potencjałem tych programów.

Główną zaletą programów jest możliwość utworzenia laboratorium do nauki i testów w oparciu o szkolną salę komputerową z siecią logiczną. W prosty, szybki sposób nauczyciel ma możliwość wysłania do wszystkich komputerów pliku dźwiękowego, tekstowego lub video i odtworzenie go na wybranym lub wszystkich komputerach. Po zakończeniu zadanego ćwiczenia nauczyciel może pobrać pliki z komputerów uczniów celem przesłuchania ich w późniejszym terminie. Systemy te doskonale sprawdzają się w organizacji egzaminów - łatwe wysyłanie zadań i zbieranie odpowiedzi tekstowych z komputerów na własny dysk - to oszczędność czasu, papieru i wsparcie w organizacji.

Najważniejsze atuty programów sieciowych to:
  • przekształcanie klasycznej sali komputerowej w klasę elektroniczną dostarczającą różnorodnych narzędzi ułatwiających przeprowadzanie wspomaganych komputerowo szkoleń z dowolnej dziedziny wiedzy i nauki
  • profesjonalna pracownia multimedialna udostępniająca funkcje laboratorium językowego.
  • multimedialne środowisko oferujące możliwości nauczania we wszystkich dziedzinach
  • przesyłania i prezentacji wideo, edycji tekstów, komunikacji głosowej, testów wielokrotnego wyboru, sieci edukacyjnej, zarządzania pracą klasy i wiele, wiele innych;
  • zarządzanie stanowiskami studenckimi (blokowanie komputerów, wygaszanie ekranów, odtwarzanie wybranych plików, nagrywanie wybranych stanowisk)
  • przesyłanie plików z i do komputerów wybranych studentów lub grupy
  • tworzenie i przeprowadzanie sprawdzianów/zadań testowych z uwzględnieniem elementów graficznych i plików audio/video
  • pobieranie prac z komputerów studenckich z możliwością archiwizacji
  • automatyzacja wszystkich powyższych czynności przy użyciu funkcji timera
Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów