Smartfloor - NIEZWYCZAJNA PODŁOGA INTERAKTYWNA

SmartFloor to nowa technologia, dzięki której "podłoga" reaguje zarówno na ruch jak i na pisaki interaktywne. Innowacyjny Smartfloor to zbiór angażujących aplikacji do zabawy i nauki, gier logicznych, zadań z programowania i łamigłówek obsługiwanych za pomocą pisaków interaktywnych. Do wyboru mamy kolorowanki dla najmłodszych, gry językowe, programowanie robota, sudoku i wiele, wiele innych.

Co więcej - Smarfloor umożliwia wyświetlenie trzech planszy dla trzech graczy lub drużyn, ustawienie poziomu trudności i rywalizację na punkty lub czas. A w chwilach relaksu Smartfloor zapewni typowe dla takich rozwiązań zabawy ruchowe dla młodszych i starszych, uruchamiane przez gesty.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę smartfloor.edu.pl oraz na fanpage SmartFloorEduPL.

Smartfloor Interaktywna podłoga

Pakiety aplikacji

Mali odkrywcy

Mali odkrywcy

W pakiecie MALI ODKRYWCY znajdziesz wiele interaktywnych zabaw. Dostarczą one najmłodszym dużą porcję ruchu i radości. Ahoj, przygodo!

W krainie kolorów

W krainie kolorów

W KRAINIE KOLORÓW to zbiór ponad 100 zadań dla pisaków interaktywnych - kolorowanki, rysowanie po śladzie, odbicia lustrzane i wiele innych. Czeka Was moc barwnych wrażeń!

Kulkowo

Kulkowo

KULKOWO to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych. Co można robić z piłeczkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć. Przed Wami zabawa na okrągło!

Rusz głową

Rusz głową

W pakiecie RUSZ GŁOWĄ znajdziesz sporą porcję łamigłówek. Jest tu wiele gier logicznych o różnych poziomach trudności. Będzie się działo!

Więcej zestawów aplikacji można zakupić w sklepie MotionCube.

Sklep MotionCube

Panel sklepu MotionCube

Chcesz zyskać dostęp do jeszcze większej liczby gier i zabaw edukacyjnych? Żaden problem! Dzięki aktywacji konta w sklepie MotionCube, zyskasz możliwość swobodnego przeglądania, filtrowania i kupowania nowych aplikacji edukacyjnych!

Posiadasz już konto w sklepie MotionCube? Możesz teraz zalogować się do sklepu na Twoim urządzeniu SmartFloor, a my na bieżąco będziemy informować Cię o nowych pakietach, aplikacjach i promocjach!

Odwiedź sklepie MotionCube

Nieograniczone możliwości dzięki multiinterakcji

Smartfloor Interaktywna podłoga

NARYSUJ COŚ

Weź do ręki pisak i pisz, rysuj jak chcesz. Możesz wybierać spośród wielu gotowych zadań lub tworzyć własne dzieła. Możesz rysować razem z przyjaciółmi. Pst! Z pisakami czeka was wiele niespodzianek.

Smartfloor Interaktywna podłoga

BIEGAJ I SKACZ

Czeka na was mnóstwo pięknych gier, zabaw i quizów. Urządzimy polowanie na muchy, poszukamy kreta w polu, rozwiążemy owocowe łamigłówki. Zapraszamy do krainy szalonej zabawy.

Akcesoria

Kamera interaktywna 2 w 1

Kamera interaktywna została specjalnie przygotowana dla SmartFloor. Jest zaprojektowana do pracy zarówno z klasyczną podłogą interaktywną jak i pisakami. Dzięki temu możesz swobodnie przełączać się między różnymi typami zabaw, opartych o RUCH i RYSOWANIE.

Pisaki interaktywne

W SmartFloor dostajesz pisaki interaktywne. Kto weźmie pisak do ręki, ten może się spodziewać, że niechętnie się z nim rozstanie. Pisaki interaktywne dostarczają zupełnie inny poziom wrażeń, niż tradycyjna podłoga interaktywna. Za pomocą nich można nie tylko rysować. TAK, nie tylko rysować! Pisaki zastąpią niemal każdy rekwizyt w grze interaktywnej.

Zobacz jak świetnie można się bawić
Galeria

Produkt na licencji krakowskiego startup'u LavaVision www.lavavision.pl