Smartfloor - NIEZWYCZAJNA PODŁOGA INTERAKTYWNA

SmartFloor to nowa technologia, dzięki której "podłoga" reaguje zarówno na ruch jak i na pisaki interaktywne. Innowacyjny Smartfloor to zbiór angażujących aplikacji do zabawy i nauki, gier logicznych, zadań z programowania i łamigłówek obsługiwanych za pomocą pisaków interaktywnych. Do wyboru mamy kolorowanki dla najmłodszych, gry językowe, programowanie robota, sudoku i wiele, wiele innych.

Co więcej - Smarfloor umożliwia wyświetlenie trzech planszy dla trzech graczy lub drużyn, ustawienie poziomu trudności i rywalizację na punkty lub czas. A w chwilach relaksu Smartfloor zapewni typowe dla takich rozwiązań zabawy ruchowe dla młodszych i starszych, uruchamiane przez gesty.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę smartfloor.edu.pl oraz na fanpage SmartFloorEduPL.

Smartfloor Interaktywna podłoga

Pakiety aplikacji

Mali odkrywcy

Mali odkrywcy

W pakiecie MALI ODKRYWCY znajdziesz wiele interaktywnych zabaw. Dostarczą one najmłodszym dużą porcję ruchu i radości. Ahoj, przygodo!

W krainie kolorów

W krainie kolorów

W KRAINIE KOLORÓW to zbiór ponad 100 zadań dla pisaków interaktywnych - kolorowanki, rysowanie po śladzie, odbicia lustrzane i wiele innych. Czeka Was moc barwnych wrażeń!

Kulkowo

Kulkowo

KULKOWO to kraina pełna wyzwań zręcznościowych, a zarazem logicznych. Co można robić z piłeczkami? Wystrzeliwać, rzucać, odbijać, toczyć. Przed Wami zabawa na okrągło!

Rusz głową

Rusz głową

W pakiecie RUSZ GŁOWĄ znajdziesz sporą porcję łamigłówek. Jest tu wiele gier logicznych o różnych poziomach trudności. Będzie się działo!

Więcej zestawów aplikacji można zakupić w sklepie MotionCube.

Sklep MotionCube

Panel sklepu MotionCube

W sklepie MotionCube po zarejestrowaniu oraz włączeniu klucza produkcyjnego możemy kupić, ściągnąć oraz zainstalować wszystkie biblioteki gier (czerwona zakładka „Pokaż”), kupić pojedyncze aplikacje (zielone „Kup”) lub zainstalować już kupione gry (niebieskie „Instaluj”). Każda gra należy do większej biblioteki, która później będzie przypisana do niej i będzie znajdowała się w tym zestawie aplikacji, do której sami ją przypiszemy.

Nieograniczone możliwości dzięki multiinterakcji

Smartfloor Interaktywna podłoga

NARYSUJ COŚ

Weź do ręki pisak i pisz, rysuj jak chcesz. Możesz wybierać spośród wielu gotowych zadań lub tworzyć własne dzieła. Możesz rysować razem z przyjaciółmi. Pst! Z pisakami czeka was wiele niespodzianek.

Smartfloor Interaktywna podłoga

BIEGAJ I SKACZ

Czeka na was mnóstwo pięknych gier, zabaw i quizów. Urządzimy polowanie na muchy, poszukamy kreta w polu, rozwiążemy owocowe łamigłówki. Zapraszamy do krainy szalonej zabawy.

Akcesoria

Kamera interaktywna 2 w 1

Kamera interaktywna została specjalnie przygotowana dla SmartFloor. Jest zaprojektowana do pracy zarówno z klasyczną podłogą interaktywną jak i pisakami. Dzięki temu możesz swobodnie przełączać się między różnymi typami zabaw, opartych o RUCH i RYSOWANIE.

Pisaki interaktywne

W SmartFloor dostajesz pisaki interaktywne. Kto weźmie pisak do ręki, ten może się spodziewać, że niechętnie się z nim rozstanie. Pisaki interaktywne dostarczają zupełnie inny poziom wrażeń, niż tradycyjna podłoga interaktywna. Za pomocą nich można nie tylko rysować. TAK, nie tylko rysować! Pisaki zastąpią niemal każdy rekwizyt w grze interaktywnej.

Zobacz jak świetnie można się bawić
Galeria

Produkt na licencji krakowskiego startup'u LavaVision www.lavavision.pl