Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza produkcja

SYSTEMY KONFERENCYJNE

Systemy konferencyjne
+ wsparcie w utrzymaniu porządku zebrania
+ podwyższenie komfortu pracy uczestników
+ zapewnienie archiwizacji dyskusji
Dyskusje, debaty, obrady to wydarzenia, których scenariusz może przybrać nieoczekiwany przebieg. Dlatego coraz częściej organizatorzy zebrań korzystają z profesjonalnych systemów konferencyjnych.

Konferencje, zebrania rady miasta, powiatu, obrady sejmików, rad uczelni wymagają przygotowania scenariusza zebrania, opracowania strategii i harmonogramu przebiegu dyskusji. Nieodzownym instrumentem wspomagającym przewodniczącego konferencji w jej organizacji i zarządzaniu jest system konferencyjny.

System konferencyjny zapewnia:
  • efektywną komunikację między uczestnikami zebrania w zależności od ustawionego trybu pracy systemu, uczestnicy mogą właczać się do dyskusji lub zgłaszać gotowość do zabrania głosu, oczekując na zezwolenie (aktywowanie mikrofonu) od przewodniczącego;
  • sprawne prowadzenie spotkań panowanie nad porządkiem obrad to atut w ręce przewodniczącego, do dyspozycji ma takie narzędzia jak blokada mikrofonów, aktywacja każdego mikrofonu przez przewodniczącego, itp.
  • ustalanie kolejki i czasu przemówień funkcja w bardziej zaawansowanych systemach, umożliwia zaplanowanie i konsekwentne prowadzenie spotkania wg ustalonego schematu;
  • rejestracje przebiegu spotkania - nagrania audio a nawet video są cennym materiałem służącym do sporządzenia protokołu;
  • równomierne pokrycie sali dźwiękiem i zrozumiałość mowy ważna zaleta systemów z głośnikami wbudowanymi w pulpity,
  • dowolna i szybka konfiguracja dotyczy przede wszystkim systemów bezprzewodowych, z których w parę minut można uruchomić system w dowolnej sali.
Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów