Przystawki interaktywne myBoard Infinity

Przystawki interaktywne myBoard Infinity

 

Odkrywaj świat interaktywnie

Przystawki interaktywne to budżetowa alternatywa dla rozwiązań interaktywnych. Pozwalają stworzyć obszar interaktywny na dowolnej powierzchni, np. na ścianie czy też białej tablicy. Małe, przenośne urządzenia do uruchomienia których nie potrzebujemy specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Intuicyjna instalacja, proste uruchomienie. W kilka minut możemy stworzyć interaktywny obszar w naszej klasie, sali, auli. Oferta nie tylko dla edukacji. Przystawki to trafna propozycja dla mobilnych prezenterów, chcących wykorzystać nowoczesne technologie w swoich prezentacjach i zadziwić odbiorców.

Dostępna wersja Infinity WiFi z akumulatorem to już całkowita mobilność, bez konieczności prowadzenia kabli do komputera i zasilającego. Wydajny projektor w komplecie z przystawką to możliwość utworzenia powierzchni interaktywnej do 100".

 

Sprawdź ofertę

Oprogramowanie

Oprogramowanie interaktywne myBoard 8.0

  • Multi Touch - obsługa wielu punktów dotyku,
  • Pasek narzędzi - czytelny, z rozwijanym podmenu, konfigurowalny według preferencji użytkownika,
  • Odtwarzanie i edycja obiektów w 3D,
  • Możliwość tworzenia testów,
  • Tryb eNote z funkcją Mobile Share – zdalne realizowanie zadań na tablicy z poziomu smartfonów lub tabletów. Funkcja dostępna dla nauczyciela i uczniów.

 

Pobierz najnowszą wersję i przetestuj

 

Tryb eNote z funkcją Mobile Share - Oprogramowanie interaktywne myBoard 8.0
Najważniejsze cechy
  • urządzenie przenośne - możesz stworzyć interaktywne środowisko na zwykłej tablicy lub na ścianie bez konieczności podłączania zasilania!*
  • niski koszt - cena jest połową wartości standardowej tablicy
  • urządzenie bezprzewodowe – nie wymaga podłączenia żadnego przewodu*
  • tryb plug-and-play - umieść przystawkę na ścianie lub tablicy, skalibruj obraz i pracuj!
  • błyskawiczna i bezproblemowa instalacja - uchwyt magnetyczny ułatwiający montaż. Wystarczy przymocować odbiornik do magnetycznej powierzchni (lub przykleić) oraz połączyć z komputerem i projektorem;

* wersja Wifi

 

 

Pakiet GOLD

Zapewniamy usługi instalacyjne z Pakietem Korzyści GOLD
Sprawdź dlaczego warto zlecić montaż naszej firmie

 

 

Schemat działania

Jak utworzyć tablicę interaktywną z myBOARD Infinity?

Urządzenie wykorzystuje technologię pozycjonowania w podczerwieni i ultradźwięków.

Tryb plug-and-play pozwala łatwo i szybko podłączyć odbiornik do komputera a program interaktywny natychmiast stworzy środowisko interaktywne. Całość instalacji trwa do 5 minut.

Infinity jest idealnym rozwiązaniem dla większości środowisk edukacyjnych i biznesowych.

Uchwyt magnetyczny umożliwia błyskawiczny montaż. Wystarczy przymocować odbiornik do magnetycznej powierzchni (lub przykleić), połączyć z komputerem i projektorem i już można czerpać korzyści z interaktywnego uczenia się.

Standardowo wbudowane porty USB i SD pomagają w szybkim i bezproblemowym podłączeniu do komputera. Nie jest wymagana instalacja sterownika.

Galeria
Blog