Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza oferta

WIRTUALNE STUDIO TVS

Wirtualne studio TVS

CO TO JEST?

Wirtualne studio TVS Wirtualne Studio TVS powstało jako technologia łącząca jakość rozwiązań wysokobudżetowych z maksymalną prostotą obsługi. Umożliwia realizację profesjonalnych materiałów filmowych w wirtualnym studio, w scenografiach o różnorodnym charakterze, jest także znakomitym narzędziem marketingowym oraz platformą wypowiedzi dla osób kreatywnych. System TVS bazuje na technologii greenscreen umieszczając prezentera w wirtualnej przestrzeni trójwymiarowej dodatkowo dając możliwość wmontowania w “wirtualną scenę” materiałów filmowych, jak również statycznych grafik.

Jest to rozwiązanie kompleksowe – oprócz wsparcia rozwiązań wizualnych, umożliwia montaż dźwięku, a także emisję w trybie streaming. Krótko mówiąc – TVS to kompletny i prosty w obsłudze system, dzięki któremu uruchomicie swój kanał video w internecie oparty o wirtualne studio, w jakości nieustępującej tym, znanym z popularnych programów telewizyjnych czy z portali internetowych.

TWOJE WIRTUALNE STUDIO TVS - SYSTEM MONTAŻU, EDYCJI I EMISJI MATERIAŁU VIDEO

Atrakcyjna cena
System TVS jest najtańszym rozwiązaniem dostępnym na rynku oferującym tak szerokie możliwości edycyjne i jakość wirtualnego studia.

Łatwość obsługi
Każdy, kto opanował podstawy obsługi komputera, jest w stanie w krótkim czasie poznać kulisy technologii video w stopniu pozwalającym na obsługę zestawu TVS.

Uniwersalność zastosowań
Prostota i efektywność rozwiązania pozwala znaleźć zastosowanie dla zestawu u praktycznie wszystkich reprezentantów biznesu korzystających z internetu: począwszy od video blogerów, poprzez firmy szkoleniowe i twórców własnych kanałów tv, po instytucje samorządowe ,placówki edukacyjne i korporacje.

Jakość porównywalna z rozwiązaniami wysokobudżetowymi
Założeniem twórców rozwiązania było, by technologia wysokobudżetowa trafiła „pod strzechy”. My uważamy, że się udało. A co Ty o tym sądzisz?

Obsługa streamingu
Pomyśl sobie, że możesz swój program, ze swojego studia emitować na żywo do internautów rozsianych po całym świecie :)

Mobilność
Cały zestaw po złożeniu mieści się w bagażniku samochodu, więc możesz swoje studio uruchomić w każdym miejscu, w którym będziesz miał dostęp do internetu i zasilania … no i oczywiście parę wolnych metrów kwadratowych.

JAK STWORZYĆ WŁASNY KANAŁ TV?

Krok 1 - Pomysł
Wszystko zawsze zaczyna się od idei / marzenia. Jeśli masz pomysł na stworzenie kanału telewizji tematycznej, bądź reprezentujesz podmiot, którego działalność może być wsparta treścią emitowaną przez taki kanał, to już zrobiłeś pierwszy krok.

Krok 2 - Zakup systemu Wirtualne studio TVS
Idealny kompromis pomiędzy wysoką jakością i funkcjonalnością rozwiązania, a relatywnie niską ceną. Tego typu technologia zazwyczaj jest wielokrotnie droższa.

Krok 3 - Wybór scenografii
Masz możliwość wyboru spośród 20 gotowych scenografii dostarczanych razem z systemem oraz dodanie do Biblioteki dodatkowych 10 scenografii po zarejestrowaniu produktu.

Krok 3 (opcja) - Opracowanie dedykowanej scenografii
Możliwe jest też opracowanie scenografii przez naszych projektantów. Na podstawie briefu, bądź też analizy potrzeb i celów, w kreatywnym procesie powstaje dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie graficzne zoptymalizowane pod kątem technologii stosowanej w Wirtualne studio TVS.

Krok 4 - Wyposażenie studia
By całość zestawu Wirtualne studio TVS mogła działać niezbędne jest wyposażenie studia w urządzenie rejestrujące obraz i dźwięk (lustrzanka z wyjściem HDMI bądź kamera), zestaw oświetleniowy i tło (tzw. greenscreen).
Chętnie służymy poradą i rekomendacjami przy wyborze dodatkowego wyposażenia.

Krok 5 - Nauka obsługi systemu
Podstawowe zasady funkcjonowania zestawu Wirtualne studio TVS są bardzo proste, a zapoznanie się z nimi nie wymaga wstępnej znajomości oprogramowania i zasad funkcjonowania video i grafiki komputerowej. Interfejs graficzny jest bardzo prosty przejrzysty i intuicyjny. Po kilkugodzinnym szkoleniu można od razu przejść do pracy montażowej.

Krok 6 - Nagranie i emisja
Być może największym wyzwaniem w całej przygodzie z Wirtualne studio TVS będzie pierwszy kontakt z kamerą. Wierzymy w Was!. Jeśli natomiast nie macie naturalnego "parcia na szkło", planujemy szkolenia prowadzone przez aktorów i dziennikarzy. A gdy już wszystko gra - naciskasz jeden klawisz i ... życzymy wysokich słupków oglądalności :D

Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów