Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza oferta

WIZUALIZERY

Nasza oferta: Nagłośnienia
Wizualizery Wizualizer inaczej kamera dokumentowa to urządzenie umożliwiające prezentowanie przedmiotów lub dokumentów na monitorze, telewizorze lub na ekranie prezentacyjnym za pośrednictwem projektora. Wizualizer wyposażony w podświetlarkę może zastąpić z powodzeniem tradycyjny rzutnik folii. Kamera przekazuje obraz w dowolnym powiększeniu. Posiada również funkcję obracania obrazu i przedstawienia go w kolorze czarno-białym. Dodatkowe oświetlenie przedmiotu poprawia jakość obrazu i wpływa pozytywnie na jego kontrast i szczegóły.

Przedstawiony obraz można zapisywać jako zdjęcia w formacie *.jpg Funkcja przekazywania obrazu na żywo idealnie sprawdza się w edukacji, umożliwiając pokaz doświadczeń chemicznych, żywych stworzeń w ruchu i eksperymentów na dużym ekranie. Pozwala to na prowadzenie zdalnego wykładu przez Internet a po zapisaniu nagrania na komputerze, film może być wykorzystany w przyszłości, bez konieczności powtarzania kosztochłonnych doświadczeń. Dzięki zastosowaniu wizualizera możemy przedstawić w powiększeniu mapy, rysunki techniczne, katalogi jak też formy 3D, np. globus, przedmioty użytkowe. Niezastąpioną funkcją wizualizera jest przenoszenie obrazu z mikroskopu na duży ekran. Preparat oglądany w mikroskopie mogą widzieć w dobrej jakości wszyscy uczniowie. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu specjalnej przystawki do mikroskopu.

Wizualizer jest nieocenionym narzędziem usprawniającym pracę w szkole. Z nim z powodzeniem i niezwykle atrakcyjnie przeprowadzisz lekcję biologii i chemii czy też przedstawisz przedmioty posiadane w jednym egzemplarzu . Możliwość nagrania prowadzonych pokazów umożliwia zebranie materiału i utworzenie multimedialnej biblioteki a współpraca wizualizera z tablicą interaktywną poszerzy zakres możliwości i sprawi, że codzienne lekcje staną się absorbujące i fascynujące.

Oferta specjalna na wizualizery

Zdjęcie
Produkt
Cena wizualizera
Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów