Akademia online

Kochani, wciąż jesteśmy dla Was pracując zdalnie, dlatego z jeszcze większą mocą angażujemy się w projekty, które ułatwią Wam pracę i nauczanie online. Specjalnie dla Was, zebraliśmy w jednym miejscu przydatne narzędzia oraz programy – nasze oraz Partnerów. Będziemy je aktualizować na bieżąco, więc zaglądajcie tu do nas 😊

Microsoft Teams

Microsoft Teams - wirtualne klasy w Twojej szkole w usłudze Office 365 - zobacz nagranie naszego webinaru w ramach „Poniedziałków z E-KSPERTAMI”. O pracy i nauczaniu zdalnym opowiadają Janusz Wierzbicki i Michał Grześlak.

Bezpłatne usługi chmurowe

Kolejna dawka wiedzy o nauczaniu online w webinarze „Bezpłatne usługi chmurowe od Microsoft dla Szkoły,Office 365 w rękach ucznia,nauczyciela idyrektora” naszego E-KSPERTA Janusza Wierzbickiego.

Nauczanie zdalne ze Skypem

Nauczanie zdalne ze Skypem? Jak najbardziej! Zobacz nagranie webinaru „Jak zacząć przygodę ze Skype i wykorzystać go do współpracy międzynarodowej” E-KSPERTA Łukasza Gierka.

Biblioteka modeli 3D

Biblioteka modeli 3D
Setki modeli 3D dla nauczycieli i uczniów od naszego Partnera, firmy Corinth, dostępne za darmo aż do do czasu otwarcia placówek! Aplikację edukacyjną do biologii, chemii, fizyki, geografii i geometrii znajdziecie na platformie Lifeliqe. Każdy uczeń będzie mógł korzystać z zasobów 3D na swoim, dowolnym urządzeniu. Zarejestruj się na online.lifeliqe.com i skontaktuj z nami na biuro@audiowizualne.pl, podając w treści maila nazwę i adres placówki, a my prześlemy Ci klucz aktywacyjny! Dowiedz się więcej >>.

Certyfikowane webinaria

Certyfikowane webinaria
Cykl darmowych, certyfikowanych webinariów tematycznych o narzędziach i aplikacjach ułatwiających nauczanie zdalne. W każdy poniedziałek, o godz. 20:15 nasi E-KSPERCI testują, prezentują, rozwiewają wątpliwości, inspirują!

Grupa na FB "Zainspirowani"

Grupa na FB Zainspirowani
Zapraszamy do naszej grupy na Facebooku „Zainspirowani" (dawniej Aktywna Tablica), w której na bieżąco nauczycielewymieniają się doświadczeniami oraz pomysłami na przygotowywanie materiałóworaz lekcji online.Każdy, kto dołączy do grupy, możezapytać lub poprosićo pomoc naszych E-KSPERTÓW.

Moc inspiracji

Moc inspiracji
Moc inspiracji - artykuły oraz tutoriale z narzędziami do przeprowadzania lekcji online na naszym blogu https://www.mentorpolska.pl/blog oraz na stronie naszej fundacji https://inspiruje.my/

Platformy z mapami online

Platformy z mapami online
Darmowy, dwutygodniowy dostęp do platformy z mapami online od naszego Partnera, firmy Meridian.

"Matematyka bez reszty"

Matematyka bez reszty
Dwutygodniowy, bezpłatny dostęp do programów „Matematyka bez reszty"od naszego Partnera Eduexpert.

Zdalne lekcje

Zdalne lekcje
Cykl bezpłatnych materiałów, porad, tutorali od naszego Partnera, firmy Learnetic, która uruchomiła specjalną platformę , by wspomóc szkoły, nauczycieli, uczniów oraz ich rodziców w realizacji nauczania na odległość.
Blog