O nas

Mentor Systemy Audiowizualne - pomagamy wdrażać multimedia

Mentor Systemy Audiowizualne

 

Mentor to firma technologiczna, która od 23 lat projektuje, produkuje i wdraża nowe technologie dla edukacji. Jako producent posiadamy własną linię produkcyjną oraz nowoczesny park maszynowy, a nasz zespół czuwa nad jakością każdego komponentu oraz gotowego produktu na każdym etapie produkcji. Dzięki temu, że produkty powstają u nas możemy podejść kompleksowo do potrzeb Klienta, zapewniając produkt dopasowany do rynku edukacyjnego.

W naszych działaniach skupiamy się na dostosowaniu produktów do potrzeb osób niepełnosprawnych. Chcemy, aby były one dostępne dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi - wyrównując ich szanse edukacyjne i włączając ich w procesy nauczania.

To jeden z kierunków, który rozwijamy z naszym działem R&B. Aktualnie prowadzimy 3 projekty badawczo-naukowe, które w przyszłości przyniosą nowe rozwiązania interaktywne i unowocześnią te istniejące. Nasze innowacje rozwijają kompetencje przyszłości, z których najważniejszą jest nauka języka obcego. Dlatego zaczęliśmy od produkcji pracowni językowych - flagowego produktu w ofercie i Audytor Lab – unikalnego w skali Europy systemu do nauczania tłumaczeń symultanicznych. Z naszych pracowni korzysta blisko 45 000 uczniów, a Audytor Lab wdrożono już w 80% filologicznych uczelni wyższych.

Z naszej taśmy produkcyjnej schodzi również podłoga interaktywna SmartFloor - jedyne na rynku polskim urządzenie z 5 rodzajami interakcji: ruch, dłoń, specjalny pisak świetlny, tablet i robot interaktywny. W naszej ofercie dostępna jest podłoga interaktywna w wersji ze statywem mobilnym oraz nowość – SmartFloor 2in1, czyli stół I podłoga interaktywna w jednym.

Od 13 lat z sukcesem rozwijamy również markę własną myBoard: monitory i tablice interaktywne, a także stoły multimedialne, dobierając podzespoły oraz software.

Powołaliśmy do życia Fundację Inspiruje.my, która realizuje misję wspierania edukacji poprzez darmowe szkolenia i webinaria dla nauczycieli i dyrektorów.

Misja firmy Mentor

Być dla Państwa mentorem, partnerem i wsparciem przy wdrożeniach multimediów.

Chcemy zapewniać wysoki standard obsługi, opieki i dać Państwu bezpieczeństwo.

Naszą intencją jest zdobyć Państwa zaufanie.

Naszą wizją jest wyznaczanie trendów w rozwoju nowoczesnych technologii dla edukacji.

Certyfikaty

Certyfikat ISO 14001
Certyfikat ISO 9001
Nasz zespół

 

Nasz zespół to kreatywna i kompetentna grupa młodych osób pracująca dzięki Wam i dla Was - na okrągło!

 

Nasz zespół
Zintegrowane zarządzanie i odpowiedzialność społeczna

System Zarządzania Jakością

W 2012 roku w celu zagwarantowania satysfakcji klienta, Mentor ustanowił efektywny System Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2008, dla sprawnego planowania, prowadzenia i nadzorowania działań w firmie.

W 2015 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Środowiskiem wg normy ISO 14001:2008 w celu zminimalizowania naszego negatywnego wpływu
na środowisko i ochrony dóbr naturalnych.

Dwa systemy zarządzania stanowią od tamtego momentu jeden Zintegrowany System Zarządzania. Nasze certyfikaty ISO dowodzą wysokich standardów jakości jakie stosujemy w całej naszej pracy. Zostały one wydany przez URS Holdings, niezależną jednostkę certyfikującą w Polsce, której centrala mieści się
w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Firma Mentor od wielu lat wspiera lokalne środowiska, stosuje etykę w biznesie i działa zgodnie z przyjętą polityką CSR (Corporate Social Responsibility), uwzględnioną również w misji i strategii firmy.

Od 2018 roku pracujemy według norm 9001:2015 i 14001:2015.

 

Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Czy wiesz, że:

Zapewniamy profesjonalną obsługę, kładąc szczególny nacisk na opiekę posprzedażną i serwisową.

Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci.

Realizujemy powierzone zadania ściśle według potrzeb naszych Klientów.

Dbamy o wysoki poziom wykonywanej pracy poprzez rozwój własny i doskonalenie zawodowe.

Szanujemy środowisko i ograniczamy nasz niekorzystny wpływ.

Jesteśmy odpowiedzialni za decyzje i działania oddziałujące na społeczeństwo i środowisko.

 

Certyfikat ISO 9001 ISO 14001

 

23 lata na rynku!

23 lata temu w polskich szkołach rządziły zielone kredowe tablice. Dzisiaj - nowoczesne technologie, tablice interaktywne, pracownie językowe, multimedia to już codzienność. Ten czas, od tablicy kredowej
do monitora interaktywnego, to był czas ogromnej, dynamicznej metamorfozy naszych szkół, tak organizacyjnej jak i technologicznej.

Dla nas był to bardzo aktywny i twórczy okres, w którym dane nam było projektować i wdrażać innnowacyjne produkty audiowizualne. Kreowaliśmy nowe rozwiązania i trendy w edukacji.

Cel jaki nam przyświecał podczas powołania firmy to zadowolenie klienta
i satysfakcja z własnej pracy
.

Udało nam się to osiągnąć bo zamiast zegarków - mieliśmy dla Państwa czas. Presję sukcesu zamieniliśmy na satysfakcję, a procedury na relacje.

Nasza misja brzmiała i brzmi: Być dla Państwa mentorem, partnerem i wsparciem, a naszą intencją jest zdobyć Państwa zaufanie.

Strategia, jaką obraliśmy została dobrze przyjęta przez klientów.

Dzisiaj cieszymy się z Państwa pozytywnych ocen, z opinii firmy profesjonalnej, kompetentnej i odpowiedzialnej. Cieszymy się równie mocno z tego, że nasi pracownicy doskonale rozumieją nasze intencje i podążają za nimi.

Bo tak naprawdę oni to Mentor.

Mentor - firma z twarzą

Film Mentor - firma z twarzą. Zapraszamy do obejrzenia.

 

23 lata firmy Mentor.
Nie czas, nie fakty, nie produkty a ludzie zbudowali tę firmę.
Ludzie z pasją, determinacją, zaangażowaniem.

Naszym pracownikom, za oddanie przez te wszystkie lata- dziękujemy,
i Wam dedykujemy ten film.
Mentor to firma z twarzą. Waszą twarzą.

Beata Borysiewicz
Zdzisław Sabat

Przyjaciele

4x4

TN

DAN

Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra

Fundacja ART

Siatkarze dla Hospicjum

Blog