Tablice interaktywne

Obraz i interakcja to skuteczna forma edukowania

Dedykowanym narzędziem do realizacji zadań edukacji sensorycznej jak też do prezentacji atrakcyjnych wizualnie treści i interaktywnej pracy z nimi są multimedialne tablice interaktywne. Pozwalają nauczycielowi uzupełnić lekcję o ciekawe materiały audiowizualne, uatrakcyjnić ją o interaktywne zadania, quizy, gry. Wystarczy projektor i komputer i już można zabierać uczniów w świat biologii, historii, fizyki lub zaproponować im multimedialną rozrywkę.

Połączenie efektywności projektorów i interaktywności tablic myBoard to idealne zestawienie sprzętowe, umożliwiające wyświetlanie obrazu z różnych źródeł, modyfikowanie go w czasie dotykowo i zapisywanie zmian do pliku. Taki sprzęt to wszechstronny, interaktywny system do nauki, wspomagający nie tylko samo przyswajanie wiedzy, ale również pracę w zespołach, burze mózgów oraz stymulowanie uczniów w kierunku samodzielnej analizy i odkrywania faktów.

Narzędzie pracy jakim jest tablica interaktywna może przypominać zwykłą, szkolną tablicę, ale też może być narzędziem przemyślanym od projektu do wykonawstwa. Taki styl reprezentują tablice myBoard. Elegancki design, opcjonalne, użyteczne akcesoria, wykonane w tym samym stylu co tablica, idealnie tworzące jeden wizualnie i technologicznie system. MyBoard to marka własna firmy Mentor, która dba o jakość i parametry produktu a także zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz solidna opiekę techniczną.

Tablice interaktywne myBoard

 

Silver

Tablice interaktywne myBoard Silver

 

Black

Tablice interaktywne myBoard Black

 

Przystawki Infinity

Przystawki Infinity

 

Marka myBoard

Interaktywna edukacja z myBoard z sukcesem od 5 lat

Właścicielem domeny i marki myBoard jest Mentor, producent pracowni językowych, integrator rozwiązań multimedialnych i kreator trendów w nowych technologiach dla edukacji.

Mentor dba o jakość, żywotność i rozpoznawalność produktów sygnowanych znakiem myBoard, starannie dobiera podzespoły, definiuje parametry techniczne, funkcjonalność produktów i dba o stronę wizualną produktów.

Tablice interaktywne myBoard Silver z funkcją Mobile Share

Pierwsze tablice myBoard Silver trafiły na rynek polski w połowie roku 2012. Szybko zostały zauważone i docenione przez klientów za ich efektowny wygląd, solidne wykonanie i dedykowaną ofertę akcesoriów.

W ciągu tych pięciu lat dynamicznego wzrostu popularności marki myBoard, oprogramowanie zostało wielokrotnie uaktualnione. Aktualna wersja 8.0 posiada funkcję Mobile Share, umożliwiającą komunikację z tabletami uczniów i ich udział w pracy tablicy bez opuszczania ławki.

Topowy produkt serii myBoard – dotykowy monitor interaktywny 65” 4K, 32 touch, otwarty system Android ze sklepem Google Play, panel LCD o jasności 500cd, żywotność 50 tys. godz., hartowana szyba z antyodblaskowa powierzchnią. Możliwość zainstalowania komputera OPS i3 z procesorem Intel 6 generacji i Windows 10 PRO. Aktualnie najlepsza oferta dla edukacji.

O monitorze myBoard można śmiało powiedzieć, że jest to rozwiązanie all-in-one, integrujące monitor, komputer i Android BOX w jeden interaktywny system.

myBoard spełnia marzenia o prostej, intuicyjnej pracy z nowoczesnym sprzętem. Nauczyciel może skupić się na temacie lekcji, dobraniu ciekawych materiałów i sposobie prowadzenia zajęć.

Bez systemu Android i dostępu do darmowych aplikacji z Google Play trudno mówić o pełnym wykorzystaniu nowoczesnych multimediów w edukacji. Darmowe zasoby internetowe to źródło inspiracji dla nauczycieli szukających programów angażujących uczniów, wprowadzających elementy zabawy, grywalizacji i podsumowania wiedzy.

Wsparcie serwisowe

Zakupy w firmie Mentor lub u dealerów mających w ofercie produkty myBoard to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Wraz z usługą instalacji urządzeń klient otrzymuje Pakiet Gold, uprawniający do ponadstandardowych świadczeń serwisowych i opieki technicznej, np. serwis w siedzibie klienta. Jedyna taka oferta serwisowa, będąca wyrazem dbałości firmy o klienta.

myBoard w liczbach

O popularności i stabilności rozwiązań myBoard na rynku świadczą ilości zrealizowanych wdrożeń. W polskich szkołach funkcjonuje ponad 12 tys. tablic interaktywnych myBoard. Co istotne - zakupy tego sprzętu nie były wynikiem zbiorowych przetargów tylko jednostkowych transakcji, co potwierdza zaufanie klientów do marki i firmy. Monitory interaktywne to znacznie droższy i młodszy produkt i jego dynamiczny wzrost sprzedaży datujemy dopiero od 2016 roku, dlatego szacunki ilościowe oscylują wokół setek sztuk.

Referencje

Tablice interaktywne - referencje

Aktywni - SWiRRwR

Tablice interaktywne - referencje

SP w Kamionkach

Tablice interaktywne - referencje

IV LO w Chorzowie

Tablice interaktywne - referencje

ZEO w Krakowie

Tablice interaktywne - referencje

P.P.H.U AS POMORZANKA

Tablice interaktywne - referencje

Aktin

Tablice interaktywne - referencje

Dreamtec Sp. z o.o.

Tablice interaktywne - referencje

PHPU Zuber

Tablice interaktywne - referencje

OSW nr 1 w Bydgoszczy

Tablice interaktywne - referencje

AV - Solution

Tablice interaktywne - referencje

Gmina Nowogard

Tablice interaktywne - referencje

LO Bogatynia

Tablice interaktywne - referencje

ZSO - Chełm

Tablice interaktywne - referencje

PCFE Nowy Sącz

Tablice interaktywne - referencje

PCFE Nowy Sącz

Realizacje