Monitory myBoard

Monitory interaktywne myBoard

 

Stoły eFUN

Stoły eFUN

 

Monitory iiyama

Monitory interaktywne iiyama

 

Winda BalanceBox®

Winda BalanceBox®

 

Mentorowe Inspiracje

Mentor aktywnie wspiera użytkowników sprzętu TIK

Mentor oprócz zapewnienia dobrej jakościowo oferty handlowej stara się pomagać szkołom w przeprowadzeniu programu Aktywna Tablica, angażując się w krzewienie wiedzy o nowych technologiach, stosowaniu narzędzi TIK w edukacji oraz efektywnym użytkowaniu tablic i monitorów interaktywnych.

Warsztaty

Warsztaty

z wykorzystania nowych technologii i stosowania TIK i STEM w edukacji na wielu konferencjach. Więcej >>

Grupa Aktywna Tablica na FB

Aktywna Tablica na FB

Aktywna grupa dzieląca się doświadcze-
niami i materiałami z realizacji TIK. Więcej >>

Webinaria

Webinaria

Darmowe webinaria z nowych technologii i stosowania narzędzi TIK w edukacji. Więcej >>

Scenariusze

Scenariusze

Zbiór innowacyjnych scenariuszy lekcji w formie filmu i prezentacji. Więcej >>

Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia rad pedagogicznych z TIK oraz zastosowania tablic i monitorów interaktywnych.
Więcej >>

Marka myBoard

Interaktywna edukacja z myBoard z sukcesem od 5 lat

Właścicielem domeny i marki myBoard jest Mentor, producent pracowni językowych, integrator rozwiązań multimedialnych i kreator trendów w nowych technologiach dla edukacji.

Mentor dba o jakość, żywotność i rozpoznawalność produktów sygnowanych znakiem myBoard, starannie dobiera podzespoły, definiuje parametry techniczne, funkcjonalność produktów i dba o stronę wizualną produktów.

Tablice interaktywne myBoard Silver z funkcją Mobile Share

Pierwsze tablice myBoard Silver trafiły na rynek polski w połowie roku 2012. Szybko zostały zauważone i docenione przez klientów za ich efektowny wygląd, solidne wykonanie i dedykowaną ofertę akcesoriów.

W ciągu tych pięciu lat dynamicznego wzrostu popularności marki myBoard, oprogramowanie zostało wielokrotnie uaktualnione. Aktualna wersja 8.0 posiada funkcję Mobile Share, umożliwiającą komunikację z tabletami uczniów i ich udział w pracy tablicy bez opuszczania ławki.

Topowy produkt serii myBoard – dotykowy monitor interaktywny 65” 4K, 32 touch, otwarty system Android ze sklepem Google Play, panel LCD o jasności 500cd, żywotność 50 tys. godz., hartowana szyba z antyodblaskowa powierzchnią. Możliwość zainstalowania komputera OPS i3 z procesorem Intel 6 generacji i Windows 10 PRO. Aktualnie najlepsza oferta dla edukacji.

O monitorze myBoard można śmiało powiedzieć, że jest to rozwiązanie all-in-one, integrujące monitor, komputer i Android BOX w jeden interaktywny system.

myBoard spełnia marzenia o prostej, intuicyjnej pracy z nowoczesnym sprzętem. Nauczyciel może skupić się na temacie lekcji, dobraniu ciekawych materiałów i sposobie prowadzenia zajęć.

Bez systemu Android i dostępu do darmowych aplikacji z Google Play trudno mówić o pełnym wykorzystaniu nowoczesnych multimediów w edukacji. Darmowe zasoby internetowe to źródło inspiracji dla nauczycieli szukających programów angażujących uczniów, wprowadzających elementy zabawy, grywalizacji i podsumowania wiedzy.

Wsparcie serwisowe

Zakupy w firmie Mentor lub u dealerów mających w ofercie produkty myBoard to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Wraz z usługą instalacji urządzeń klient otrzymuje Pakiet Gold, uprawniający do ponadstandardowych świadczeń serwisowych i opieki technicznej, np. serwis w siedzibie klienta. Jedyna taka oferta serwisowa, będąca wyrazem dbałości firmy o klienta.

myBoard w liczbach

O popularności i stabilności rozwiązań myBoard na rynku świadczą ilości zrealizowanych wdrożeń. W polskich szkołach funkcjonuje ok. 17 tys. tablic interaktywnych i ponad 1000 monitorów myBoard. Co istotne - zakupy tego sprzętu nie były wynikiem zbiorowych przetargów tylko jednostkowych transakcji, co potwierdza zaufanie klientów do marki i firmy. Monitory interaktywne to znacznie droższy i młodszy produkt i jego dynamiczny wzrost sprzedaży datujemy dopiero od 2016 roku, dlatego szacunki ilościowe oscylują wokół setek sztuk.

Doskonałe opinie
Opinie - Tablice interaktywne

Od ponad roku korzystam z monitora myBoard bo potrzebuję sprzętu bezobsługowego i niezawodnego. Android w monitorach myBoard pozwala mi zainstalować ulubione aplikacje edukacyjne a dzięki wirtualnej tablicy Explain Everything nie muszę już brudzić sobie rąk kredą.

 

Sylwester Zasoński
Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Skarżysku-Kamiennej

Opinie - Monitory interaktywne

Monitor dotykowy myBoard model DTV i4.55, to sprzęt wysokiej jakości, który wykorzystujemy na konferencjach i spotkaniach z kadrą pedagogiczną. Używamy go do prezentacji programów multimedialne Matematyka bez reszty i Metoda Projektu. Jest prosty w obsłudze, może pracować w bardzo nasłonecznionym pomieszczeniu, klienci są zachwyceni jakością obrazu, kolory są żywe i nasycone, wyróżnia się wysokim kontrastem. Działa w trybie rzeczywistym dotyk - reakcja. Praca na nim jest bardzo łatwa i przyjemna. Monitor posiada też matową powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciu światła.

Wszystkim bardzo polecam pracę z tym monitorem.

 

Ewa Witkowska
Eduexpert

Opinie - Monitory interaktywne

Multimedia to przyszłość szkoły.

Korzystając z monitora myBoard mogę prowadzić lekcje całkowicie inaczej. Zaskoczenie uczniów przekłada się na ich zainteresowanie a tego potrzebujemy, by wiedza i umiejętności łatwo wypełniły ich uczniowskie, często rozkojarzone głowy.

Jakie korzyści? W prosty sposób można odtworzyć tradycyjne prezentacje, pliki, filmy, a wszystko za pomocą ruchu ręki, gestów i dotyku. Pomocnym rozwiązaniem jest możliwość korzystania ze stron internetowych, z równoczesnym wprowadzeniem własnych treści, zakreślania „palcem” np. wzoru, definicji itp. Zadania można zróżnicować kolorystycznie, a to jest szczególnie przydatne w pracy z uczniami o szczególnych potrzebach edukacyjnych.

Warto zaznaczyć, że monitor idealnie współgra z programami, których używamy na lekcjach. Można pracować z nimi interaktywnie, intuicyjnie i szybko, a to jest bardzo ważne, ponieważ czas nie jest sprzymierzeńcem nauczyciela.

Uczniowie angażują się chętnie, bo pracują w sposób atrakcyjny, nowoczesny, w świecie, jaki jest im bliski i z jakim się identyfikują.

Media są dla uczniów źródłem informacji, to z nich czerpią inspirację i nowe pomysły na samodzielne zdobywanie wiedzy. Nowoczesne środki dydaktyczne są nieodłączną częścią szkoły XXI wieku. Nauczyciel musi podążać za uczniami, powinien w kreatywny sposób przekazywać wiedzę, a nowoczesne urządzenia multimedialne są doskonałą pomocą w tej szkolnej drodze ku wiedzy i dorosłości.

 

Marek Mnich
nauczyciel matematyki w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Paniówkach

Opinie - Monitory interaktywne

Pokonaliśmy problemy z siecią i możemy w pełni cieszyć się monitorem interaktywnym od firmy MENTOR. Służy nam do nauki i zabawy. Z monitorem żadna lekcja nie jest nudna! Dziękujemy!!!

 

Magdalena Kozieł
Szkoła Podstawowa w Przecławiu

Fotorelacje