Technologia w zasięgu twojej ręki! Monitory interaktywne, czyli technologia przyszłości.

14.10.2019

Technologia w zasięgu twojej ręki! Monitory interaktywne, czyli technologia przyszłości.

 

Monitory interaktywne to wspaniałe narzędzie w pracy z uczniami podczas szkolnych zajęć czy warsztatów. Technologia dotykowa pomaga rozwijać kreatywność łącząc tym samym pozostałe aspekty edukacji. Nauka poprzez zabawę, interakcję to idealna forma przyswajania wiedzy dostępna w czasach dwudziestego pierwszego wieku.

 

Moduł interaktywności w monitorach myBoard pozwala na reakcję z ekranem za pomocą dowolnego nieprzezroczystego przedmiotu - możesz obsługiwać monitor i rozwijać swoją kreatywność za pomocą dotyku dłoni, palca czy dołączonego do zestawu jednego z pisaków. Tak obszerna liczba możliwości stwarza szerokie pole do popisu dla nauczyciela, który chciałby w sposób zabawny, kreatywny i edukacyjny przedstawić dowolny materiał na ekranie monitora.

Rozwój technologii to swego rodzaju gonitwa - coś co dziś jest nowością, za chwilę staje się tylko wspomnieniem, dlatego nasze nowe monitory myBoard Grey to nie tylko design przystosowany do najnowszych trendów (stylowy wygląd ramki w odcieniach jednolitej modnej szarości, w którą wbudowane są 20 W głośniki sprawia, że monitor myBoard Grey będzie się świetnie prezentować w każdym, nawet nowoczesnym pomieszczeniu), ale również nowe technologie, które powinny zadowolić niejednego pasjonata świata technologicznego.

Bez kabli jest lepiej, dlatego nasze monitory wyposażyliśmy w specjalistyczny slot OPS, służący do podłączenia opcjonalnego modułu, który sprawi, że Twój monitor, może stać się nie tylko narzędziem do pracy, ale również platformą rozrywki. Podłączanie zewnętrznego komputera, laptopa bądź innego urządzenia z systemem operacyjnym Windows, wymaga zawsze dodatkowej plątaniny kabli. Dzięki dodatkowemu modułowi OPS, który idealnie wpasowuje się w obudowę monitora, tym samym w pełni zastępując typowy komputer, unikniesz dodatkowych zbędnych kabli, zachowując pełną funkcjonalność.

Nasz zespół inżynierów we współpracy z działem rozwoju dba o to, aby nasze produkty były zawsze na czasie i spełniały wymogi nawet najbardziej wymagających użytkowników, dlatego niezależnie od tego czy interaktywny monitor myBoard będzie wykorzystywany w szkole podczas zajęć czy w firmach na spotkaniach biznesowych, spełni on zawsze najwyższe standardy obecnie panujące w świecie technologii.

 

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

 

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

4K ULTRA HD 60HZ
Najnowsze monitory interaktywne myBoard Grey z serii TE-MP zostały w całości przystosowane do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Poznaj niesamowitą jakość o rozdzielczości sięgającej nawet 3840 x 2160 z odświeżaniem 60 Hz, dzięki czemu uzyskasz idealny i ostry obraz pełen detali, który na pewno zrobi wrażenie podczas obsługi monitora.

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

ANDROID 8
Uzyskaj jeszcze lepsze wrażenie z użytkowania monitora myBoard dzięki nowej generacji Androida. System operacyjny Android 8 to szybsze działanie oraz nowoczesny odświeżony wygląd interfejsu. Nowa wersja to również większe bezpieczeństwo Twoich danych oraz pełniejsza moc dzięki zastosowaniu nowych podzespołów.

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

PixBlocks
PixBlocks to innowacyjna aplikacja do nauki programowania blokowego i tekstowego. Aplikacja PixBlocks umożliwia edukację programistyczną osobie w każdym wieku. To najprostsze narzędzie do nauki programowania zarówno podczas kształcenia indywidualnego jak i zajęć informatycznych w szkołach.

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

SMART FRAME
Innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł zapomnieć o dodatkowych koszykach i półkach na pisaki. Inteligentna i zintegrowana ramka SmartFrame sprawia, że pisaki zawsze będą dostępne pod Twoim monitorem bez potrzeby zamawiania i instalowania dodatkowych półek. Funkcja pozwala również na inteligentne rozpoznawanie koloru przypisanego do oznaczenia, bez względu na to, gdzie odłożysz pisak!

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

SCREENSHARE
Za pomocą najnowszej funkcji ScreenShare możesz szybko i bezprzewodowo przedstawić materiał zgromadzony na zewnętrznym komputerze czy urządzeniu mobilnym.

Czym jeszcze są najnowsze monitory myBoard?

32 PUNKTY DOTYKU
Chcemy, aby Twoja praca z monitorem była łatwa i przyjemna, dlatego nasze produkty myBoard są w stanie obsłużyć nawet 32 punkty dotyku, zwiększając możliwości i dostarczając nowych pomysłów na prace i naukę. Jeden monitor, a zabawa i praca nawet dla kilku osób jednocześnie!

 

i wiele więcej...

 

Wszystkie te technologie sprawią, że Twoja praca i nauka stanie się przyjemnością. Poznaj ofertę myBoard lub skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Blog