myBoard Black: stworzony do współpracy

04.12.2020

myBoard Black: stworzony do współpracy

 

W dzisiejszych czasach jeszcze silniej liczy się działanie i wzajemne wsparcie na każdej płaszczyźnie. Nie możemy pozostawać obojętni na aktualne potrzeby branż, które w dobie pandemii zmuszone są wprowadzić zmiany do swojego środowiska pracy.

Twórcy marki rozwiązań interaktywnych myBoard mają świadomość, że zmiany te muszą nadchodzić szybko i zdecydowanie. Stąd myBoard Black – najnowszy przedstawiciel linii monitorów interaktywnych. Wyposażony w system operacyjny Android 8 i wyświetlacz o rozdzielczości 4K ULTRA HD, posiada również funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją. Dzięki temu z łatwością wyświetlisz na monitorze treści z innego urządzenia mobilnego, a także będziesz mógł nimi aktywnie zarządzać w czasie rzeczywistym. Co więcej, myBoard Black posiada także wyjście HMDI out, co oznacza, że obraz z monitora można udostępnić dalej. Jest to szczególnie przydatne przy większych salach – wszystko to, co dzieje się na monitorze, możemy udostępnić na większym ekranie z podpiętego projektora.

Ale to nie wszystko – oprócz standardowych wyjść, takich jak HDMI, AV czy VGA, monitor posiada dwa porty USB wspierające dotyk. Oznacza to, że będzie współpracował równocześnie z dwoma urządzeniami. Dodatkowo, istnieje możliwość dołączenia wbudowanego komputera OPS z systemem Windows, co również wpłynie znacząco na komfort użytkowania. Dzięki wielu opcjom łączności oraz dzielenia ekranu, myBoard Black tworzy w pełni zsynchronizowane, przyjazne dla użytkownika środowisko pracy.

myBoard Black: stworzony do współpracy

 

Główną zaletą nowego monitora myBoard Black jest innowacyjna technologia Non Air Gap. W praktyce oznacza to usunięcie przestrzeni powietrznej pomiędzy hartowaną szybą a ekranem, przez co użytkownik może się cieszyć doskonałym i ostrym jakościowo obrazem, a także pełnymi kątami widzenia. Zastosowanie tej technologii w połączeniu z ultracienkimi pisakami sprawi, że użytkownik odczuje o wiele większą precyzję dotyku podczas rysowania, porównywalną z ekranami pojemnościowymi. Takie rozwiązanie to gwarancja doskonałego komfortu pracy.

Oprócz pisaka dostępnego wraz z monitorem, użytkownik ma możliwość współpracy monitora z inteligentnym rysikiem Skizze, funkcjonującym w technologii Windows Ink. Posiada wrażliwą na nacisk końcówkę, służącą do precyzyjnego pisania oraz rysowania. Skizzy może być wykorzystywany również do tworzenia i szkicowania prezentacji w branżowych oprogramowaniach graficznych, takich jak Autodesk, SketchBook, CorelDraw czy Photoshop.

Black to również przykład elegancji dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiej ramki monitora – obraz zajmuje prawie 98 proc. powierzchni ekranu, co daje odczucie nieskończoności w prezentowanej treści.

Drugą nowością marki jest odświeżona wersja monitora interaktywnego z serii Grey. Model Grey Up to nowsza stylistka – jeszcze cieńsza ramka i innowacyjny dwustronny pisak, który zapewni doskonałe odczucia podczas tworzenia notatek, bez konieczności zmiany grubości czy koloru rysika.

W swojej ofercie marka posiada zestawy z dedykowaną kamerą, windą Balance Box oraz mobilnym stołem z elektryczną regulacją, a także wspomnianym pisakiem Skizzie – wszystkie w całości przystosowane do pracy zdalnej.

źródło: https://crn.pl/artykuly/myboard-black-stworzony-do-wspolpracy/

 

Blog