Meble do pracowni - BOX

Przyjazna przestrzeń? Zaaranżuj ją z nami!

Przyjazna przestrzeń. Brzmi ciekawie, prawda? Taka właśnie powinna być idealna pracownia językowa - wpisująca się w potrzeby i ucznia i nauczyciela. Sprzyjająca nauczaniu, bezpieczna, kreatywna, innowacyjna i bez dwóch zdań - kolorowa. Dlatego nasza oferta to aż 3 warianty aranżacyjne: LUX, BOX oraz FALA, a każdy dostępny w bogatej palecie kolorów. Posiadamy również ergonomiczne krzesła i fotele szkolne Entelo. Wiemy jak ważne jest dopasowanie do preferencji i czynników determinujących, takich jak wielkość sali, liczebność klasy czy akustyka.

Niestandardowe ułożenie czy nietypowa kolorystyka? Możesz na nas liczyć, bo chętnie podejmujemy takie wyzwania aranżacyjne. Działamy kompleksowo - od pomysłu, przez projekt, aż po realizację. Słuchamy, poznajemy oczekiwania, doradzamy. Meble powstają z zachowaniem najwyższych standardów na każdym etapie produkcji. Nasze meble są certyfikowane, a także zgodne z normami unijnymi. Dbamy, by przestrzeń, jaką tworzymy była bezpieczna dla uczniów i w pełni komfortowa. Po prostu - w pełni przyjazna.

 

Pobierz kartę produktu Zobacz kolekcje dekorów

 

Meble do pracowni

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem

Nasze meble posiadają certyfikat potwierdzający dopuszczenie oferowanych mebli do pracowni językowej do stosowania w szkołach.

Meble do sal językowych spełniają wymagania zawarte w:

  • PN-EN 1729-1:2016-02,
  • PN-EN 1729-2+A1:2016-02,
  • PN-EN 16121+A1:2017-11.

 

Pracownie językowe Mentor

Komfort pracy sam na sam

Meble BOX

Pracownia językowa - Meble BOX
Pracownia językowa - Meble BOX

 

Charakterystyczne dla profesjonalnych laboratoriów językowych. Kabiny skutecznie izolują i poprawiają warunki akustyczne co wpływa pozytywnie na komfort i wydajność pracy;

  • wysokiej jakości meble z płyty meblowej o blatach grubości 25mm, wykończonych okleiną PCV 2mm;
  • biurko lektora z nadstawką prywatyzującą
  • stoliki wyposażone w kanały kablowe, chroniące przewody i zabezpieczające przed celowym uszkodzeniem, przegrody i przednią płytę z bezpiecznego plexi, ściany kabin mogą być wyścielone materiałem dźwiękochłonnym;
Blog