Tablice interaktywne myBoard Silver

Tablice interaktywne myBoard Silver

 

Odkrywaj świat interaktywnie

Dotykowe tablice interaktywne na podczerwień myBoard Silver serii DTO to produkt ekskluzywny, gwarantujący komfort pracy, bogatą funkcjonalność i niezawodność w działaniu. Na uwagę zasługują doskonale dopracowana oprawa tablicy oraz dedykowane do niej akcesoria, jak zestaw głośnikowy z HUBem czy interaktywna półka. Całość tworzy wysokiej jakości produkt, spójny i prestiżowy. MyBoard to nie tylko elegancki design - to także doskonałe narzędzie do pracy i nauki.

Tablice myBoard to gwarancja niezawodności i komfortu pracy. Nad jakością produktu czuwa firma Mentor, zapewniając wysoką klasę urządzeń, ciągłość produkcji oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne.

 

 

Sprawdź ofertę Dowiedz się więcej

Oprogramowanie

Oprogramowanie interaktywne myBoard 8.1

 • Multi Touch - obsługa wielu punktów dotyku,
 • Pasek narzędzi - czytelny, z rozwijanym podmenu, konfigurowalny według preferencji użytkownika,
 • Odtwarzanie i edycja obiektów w 3D,
 • Możliwość tworzenia testów,
 • Tryb eNote z funkcją Mobile Share – zdalne realizowanie zadań na tablicy z poziomu smartfonów lub tabletów. Funkcja dostępna dla nauczyciela i uczniów.

 

Pobierz najnowszą wersję i przetestuj

 

Tryb eNote z funkcją Mobile Share - Oprogramowanie interaktywne myBoard 8.1
Najważniejsze cechy
 • 10 TOUCH - umożliwia pisanie, rysowanie i korzystanie z zasobów dziesięciu użytkownikom jednocześnie
 • rozwiązanie Plug & Play – eliminuje konieczność instalacji sterowników
 • programowalne przyciski po dwóch stronach tablicy- możliwość przypisania najczęściej używanych funkcji do klawiszy
 • płynnie działająca funkcja multi gesture gwarantuje obsługę tak swobodną jak używanie smartfona
 • Obsługa systemów: Windows XP/Vista/7/8/10, Mac
 • Powierzchnia ceramiczna, magnetyczna - doskonała do pisania i projekcji, 25 lat gwarancji!
 • powłoka suchościeralna - doskonale sprawdza się jako zwykła, biała tablica suchościeralna,
 • powierzchnia antyrefleksyjna, matowa, zoptymalizowana do wyświetlania obrazu z projektora i pisania pisakami
 • funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie myBoard 8.1, zachęca i motywuje do nauki i pracy; tryb eNote z funkcją Mobile Share - dzielenie interaktywności na smartfony i tablety;

 

 

Pakiet GOLD

Zapewniamy usługi instalacyjne z Pakietem Korzyści GOLD
Sprawdź dlaczego warto zlecić montaż naszej firmie

 

 

Serwis

Galeria
Akcesoria, uchwyty i statywy

Moduł WiFi

Umożliwia bezprzewodowe połączenie z komputerem. Częstotliwość pracy 2,4GHz

Moduł WiFi

Interaktywna półka myBoard PT-WB1

Łatwy sposób na wybór koloru pisaka. Cztery kolory do wyboru, gąbka do zmazywania.

Zestaw nagłaśniający

myBoard sound AMP-32 (40) - wysokiej jakości system audio

Zestaw nagłaśniający

Statywy

Solidnie wykonane mobilne podstawy, manualne i elekrtyczne

Uchwyty

Uchwyty manualne i elektryczne do wielu zastosowań

Doskonałe opinie
Opinie - Tablice interaktywne

Nie bez powodu firma nosi nazwę Mentor, a to dlatego, iż Państwa tablica multimedialna stała się dla uczniów drugim, a w dobie dzisiejszej komputeryzacji możliwe, iż pierwszym nauczycielem, zaś dla mnie idealnym partnerem do edukowania i przede wszystkim wychowywania młodzieży. Dzięki korzystaniu z tego nowoczesnego i niezwykle łatwego urządzenia można w sposób kompleksowy aktywizować uczniów w myśl zasady pobudzania wszystkich zmysłów: wzroku, słuchu, a nawet dotyku. Realizując projekty edukacyjne, widoczna była u nich satysfakcja z samodzielnego przerzucania slajdów w ich prezentacjach multimedialnych tylko poprzez dotknięcie ekranu. Kapitalnym rozwiązaniem jest używanie pisaków, co dla mnie jako historyka idealnie odpowiada przy analizowaniu map. Mogę wówczas zaznaczać miejsca bitew, szlaki handlowe, kierunki przemarszu wojsk, wskazywać utracone lub uzyskane zdobycze terytorialne. To samo dotyczy możliwości zatrzymywania filmów i zaznaczania w kolorze elementów, które uczniowie mają zinterpretować. Szeroka baza narzędzi proponowanych przez oprogramowanie tablicy pozwala na stworzenie niezwykle ciekawej lekcji. Mimo iż posiadam tablicę już od dwóch miesięcy, to cały czas uczę się nowych rozwiązań przy jej użyciu. Właśnie przymierzam się do zajęć w trakcie, których nic nie będzie mówione w sposób tradycyjny, a wszystko poprowadzi tablica multimedialna, dzięki funkcji narratora. Myślę, iż będzie to dla młodzieży ciekawe i zupełnie nowe doświadczenie, a treści edukacyjne będą lepiej przyswojone.

 

Krzysztof Grala
Nauczyciel w IV LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Chorzowie

Opinie - Tablice interaktywne

Tak, tablica interaktywna myBoard towarzyszy nam i pomaga uatrakcyjnić część zajęć, szczególnie z dziećmi w wieku 4-6 lat. Generalnie tablica jako element edukacyjny jest ciekawym dodatkiem, wprowadzającym element nowoczesności do pracy z dziećmi, nowoczesności z którą i tak nieuchronnie dzieci stykają się w codziennym życiu, dlaczego by więc miało jej zabraknąć w przedszkolu ? Byłoby to niespójne z realnym światem :)

Oczywiście taki sprzęt nigdy nie zastąpi nauczyciela, który musi ukierunkowywać i dozować ilość czasu spędzonego przy tablicy. Tylko wówczas możemy mówić o pozytywnym wpływie środowiska interaktywnego na rozwój dzieci. Praca a raczej zabawa z tablicą rozwija percepcję wzrokowo – słuchową - pozwala samodzielnie rozwiązywać zadania z natychmiastową oceną często w postaci dźwiękowej oraz wzrokowo – ruchową, np. trening manualny – poprzez rysowanie kształtów, wypełnianie kolorami, wzorami, kształtowanie napięcia mięśniowego poprzez odpowiednie dociskanie pisaka.

Interaktywność absorbuje dziecko, angażuje jego zmysły – wzrok, dotyk, słuch.

Rozwija umiejętność wykonywania złożonych poleceń, które aktywizują myślenie abstrakcyjne. Ponadto bezsprzecznie tablica uatrakcyjnia zajęcia, dyscyplinuje grupę a także zachęca do rozmów - rozwija mowę.

Wszystko to jest możliwe ale pod jednym kluczowym warunkiem, co chciałybyśmy szczególnie podkreślić - z tego typu sprzętu należy korzystać w sposób umiarkowany aby nie uzależnić!

 

Informacji udzieliły:
Dorota Zielińska Jarosz - dyrektor przedszkola
Nauczycielki: Renata Bizoń, Teresa Budniewska, Bożena Morawiec, Grażyna Kożuch, Grażyna Szymik, Elżbieta Zięba

z Przedszkola Publicznego Nr 3 ul. Papieża Jana Pawła II 20, Kamienna Góra

Opinie - Tablice interaktywne

Dzięki tablicy interaktywnej myBoard w sali polonistycznej możemy częściej grać w Kahoot! Powtórki materiału są teraz ekscytujące i dają nam wiele radości. Używamy jej również na innych lekcjach np. na historii możemy korzystać z ćwiczeń na stronie e-podręczniki.

 

Marta Barańska
Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych

Realizacje
Blog