Mentor Producent pracowni językowych, systemów konferencyjnych. Bezpośredni importer tablic interaktywnych. Sprawdź naszą ofertę.
Nasza produkcja

PRACOWNIE JĘZYKOWE

 
Pracownie językowe

+ maksymalne wykorzystane czasu lekcyjnego
+ wysoka skuteczność nauczania
+ gwarancja jakości i niezawodności laboratorium

Nowości w pracowniach językowych Mentor

  • Jednostka centralna z komputerem OPS i DVD
  • Program do sterowania funkcjami pracowni z tabletu
  • Komfortowe słuchawki wokółuszne z wentylowanymi, dużymi nausznikami
  • Meble Fala - ergonomiczne, komfortowe, wysokiej jakości stoły do pracowni, aranżowane w podkowę
  • Dobre Krzesła - gwarantują maksymalny komfort, niwelując skutki długotrwałego siedzenia
  • Pętle induktofoniczne dla niedosłyszących - podnoszą jakość pracy i nauki osobom niedosłyszącym


Jeżeli pracownia językowa to tylko Mentor!

Użyteczne formy zajęć, ćwiczeń i interakcji stosowane od lat przez lektorów języków obcych, zostały wzbogacone i zaimplementowane przez naszą firmę w elektronicznej pracowni językowej. Wzorując się na doświadczeniach i wypracowanych przez nauczycieli formach pracy z językiem stworzyliśmy doskonałe narzędzie - laboratorium językowe MENTOR, dzisiaj znane i cenione w całym kraju.

Pracownia Mentor to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w liczebnych klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to efekt zachęty dla uczniów - efektowne zajęcia będą szybciej zapamiętane. Z pracownią językową skuteczność przyswajania nowej wiedzy zwiększa się nawet o kilkadziesiąt procent w stosunku do tradycyjnego nauczania. Pracownie Mentor to gwarancja funkcjonalności, jakości i trwałości.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi<br>nr 87 im. 7 PP AK Garłuch w Warszawie
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
nr 87 im. 7 PP AK "Garłuch" w Warszawie


Z przyjemnością informujemy, że firma Mentor zapewniła nam fachową i profesjonalna obsługę oraz wysokiej jakości sprzęt. Projekt sali językowej Mentor PC Pro został wykonany z uwzględnieniem naszych potrzeb i możliwości. Uczniowie mają możliwości poszerzania swojej wiedzy korzystając z nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Całość zadania została wykonana należycie, terminowo i profesjonalnie.

Nasza współpraca dowiodła o wiarygodności i doświadczeniu firmy Mentor, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy jej usługi innym zainteresowanym.

mgr Iwona Krupińska
Dyrektor Szkoły

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Mońkach

Decydując się na stworzenie pracowni językowej zapoznaliśmy się z internetową ofertą kilku konkurencyjnych firm. Cena, opinie klientów, jakość mebli oraz fachowe doradztwo zaważyły na wyborze cyfrowej pracowni językowej MENTOR PC2 na 16 stanowisk.
Dokonaliśmy trafnego wyboru i zleciliśmy wykonanie kompleksowej usługi wyposażenia pracowni językowej firmie Mentor – systemy audiowizualne. Firma dała się poznać jako partner profesjonalnie realizujący zamówienie, posiadający wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników. Realizacja zamówienia tj. dostawa, montaż i przeszkolenie pracowników w zakresie obsługi systemu, zostały przeprowadzone rzetelnie i terminowo. W naszej opinii firma MENTOR jest firmą solidną i godną zaufania, zaś świadczone przez nich usługi są godne polecenia.

mgr Dariusz Jaworowski
Dyrektor Szkoły

Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie

Laboratorium Mentor PC w siedzibie WSTiJO posiada rozbudowany zestaw funkcji, m.in. dwa niezależne kanały audio, możliwość podłączenia 8 źródeł dźwięku.

Cyfrowe laboratorium językowe jest doskonałym i niezbędnym narzędziem edukacyjnym, pozwalającym szkolić profesjonalnych tłumaczy ustnych, których usługi są obecnie bardzo poszukiwane. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii kształcenia mamy pewność, że nasi absolwenci z powodzeniem odnajdą się na współczesnym rynku pracy, jako wysokiej klasy zawodowi tłumacze.

dr Bożena Iwanowska
Kierownik Zakładu Filologii Angielskiej WSTiJO


Puchar - nagroda specjalna za najlepszy środek dydaktyczny
dyplom - wyróżnienie Łódzkiego Kuratora Oświaty

Pracownie językowe - multum możliwości!


Pracownia językowa Mentor
Pracownia językowa Mentor plus
Pracownia językowa Mentor PC
Pracownia językowa Mentor PC Pro


Zaufali nam:
zobacz nasze aukcje allegro
opinie o nas na ceneo
Certyfikat ISO 9001
Certyfikat ISO 9001
przyjazna firma
Program regionalny, Narodowa Strategia Spóności
"Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007-2013"
Tytuł projektu: "Implementacja Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 drogą do poprawy konkurencyjności firmy MENTOR Zdzisław Sabat"
Nr Umowy: UDA-RPZP.01.03.01-32-034/12-00

Program regionalny dla Rozwoju Pomorza Zachodniego
Przyjaciele:

4x4
TN
DAN
Przedszkole Publiczne nr 3, Kamienna Góra
Liga Superbohaterów